BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BODRUM’A GELİYOR

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar, tercih edecekleri üniversiteler ile ilgili araştırmalara başladı. 7-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak üniversite tercihleri kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi, imkanlarını anlatmak için Bodrum’da aday öğrenciler ile bir araya geliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi Tanıtım ve Öğrenci Kaynakları Direktörü Eray Mazanoğlu’nun katılacağı toplantıda aday öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi hakkında merak ettikleri tüm soruların cevabını bulacak, eğitim imkanları, yurt dışında yer alan kampüsler ve olanakları, staj imkanları, burs ve ücretler hakkında birçok konuda bilgi sahibi olacak.

9 Ağustos 2018 Perşembe günü Bodrum Uğur Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilecek toplantı saat 13:00’de başlayacak.

Bahçeşehir Üniversitesi Hakkında;
BahçeşehirÜniversitesi, 3 kıtada, 7 ülkede, 5 üniversite, 3 dil okulu ve 4 akademik merkezi ile Türkiye’nin eğitim alanındaki dünya markası BAU Global’in bir üyesidir.Bu uluslararası ağ, öğrencilere yüksek eğitim olanağı sağlamakta ve dünyanın her yerinden öğrenci kabul etmektedir. 8 fakülte, 4 enstitü ve 4 yüksekokulu ile işletme, tasarım, eğitim, mühendislik, sağlık bilimleri, bilişim teknolojileri, hukuk ve tıp alanında lisans, yüksek lisans ve doktora programları öğrencilerine eğitim veren Bahçeşehir Üniversitesi, BAU Global’in tüm yurtdışı imkanlarından yararlanarak öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.