SİBEL CAN: “BODRUM DA MÜTHİŞ BİR SEYİRCİ VAR “

Bodrum Antik Tiyatrodaki konseri yaklaşık üç bin kişi izledi.
Türk Sanat müziğinin büyülü sesi Sibel Can Bodrum Antik tiyotro da muhteşem bir seyirci topluluğu ile buluşarak konser verdi. Konser boyunca her şarkı arasında seyirci ile diyalog kuran ünlü sanatçı hayranlarının gönlüne yine taht kurdu.
Sibel Can konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlarken “ben sahnede mutluyum, söyledikçe söyleyesim geliyor” dedi. Bayram dan sonra çocukları ile birlikte yine Bodrum’a tatile geleceğini açıklayan sanatçı üzerindeki sahne kıyafetinin de Nur Yerlitaş’a ait olduğunu söyledi. Yerlitaş’ın ameliyattan önce ve sonrasında ziyaret ettiğini de sözlerine ekleyen Sibel Can, Yerlitaş için daha iyi olucak dedi.
Sibel Can’nın açıklaması şöyle: Bodrum da müthiş bir izleyici var. Ben nasıl şükretmem, nasıl teşekkür etsem az. Konserlerimizin ikinci serisi bu. İlk turumuzu tamamladık, ikinci tur bu. Bodrum dan sonra Kuşadası Marmaris ondan sonra Datça ya geçiyorum. Bayramın birinci günü evde çocuklarla dinleniyorum. Kahvaltı da yapacağız inşallah. İkinci günü Antalya dayım. Daha sonra Kıbrıs. Öyle arka arkaya konserler ama büyük bir mutluluk. Ben şarkı söyledikçe daha da söyleyesim geliyor. Seyirciyi görüyorsunuz müthiş bir enerji bu. Allah’ın bana verdiği bu güçle çıkıyorum ve çok mutluyum. Zaten her zaman söylüyorum ben sahnede çok mutluyum, huzurluyum, kendimi çok iyi hissediyorum. Daha önce de söylemiştim Allah sağlık verdiği müddetçe ben hep seyircimle böyle göz göze gönül gönü le olmak istiyorum. Her zaman dinleyelim güzel şeyler, kalıcı eserler bırakmak adına bizim görevimiz bu bu saatten sonra. Tüm yapmamız gereken güzel eserler bırakmak. Sevgili Nur Yerlitaş’ın kıyafeti bu. O na da buradan geçmiş olsun diyelim. Ben kendisini ameliyattan bir gün önce hastanede ziyaret ettim ve daha sonra da eve gittim, kız kardeşinin evinde. İyi durumu, çok daha iyi olucak.
Yeni albüm iyi gidiyor arka arkaya klipler çekiyoruz. Şimdi yeni aşkım şarkımıza klip çekicez. Tan nın şarkısı doğum günü hediyesi oldu. Bu seriyi tamamladıktan sonra kısa bir Bodrum tatilimiz olucak öyle planlıyoruz. Emir Bodrum istiyor. Melisa annecim sen nereyi istersen diyor. Engin Can da bize uyuyor. Emir ne diyorsa bizde o olur. Emir Bodrum diye tutturdu, zannediyorum bayram ertesi Bodrum’a tatile gelicez.” dedi.
Büyük bir enerji izleyicilerinin karşısına çıkan Sibel Can; ilk olarak sözleri Günay Çoban’a, müzikleri Bülent Özdemir’e ait olan “Senden başka kimsem yok” adlı şarkı ile konserine başladı. İkinci olarak Bahadır’a ait olan “Kuyu” adlı şarkıyı seslendirdi, Üçüncü olarak ta “Yeni Aşkım“ adlıyı Antik Tiyatro yu dolduran binlerce kişi ile birlikte söyledi. Daha sonra tüm izleyicilerden telefonlarının ışıklarını açtırıp “Adını dağlara yazdım yârim” adlı şarkı ile programına devam etti.
                                                                                                                                                    Haber Zeki Özkeskin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir