“İDE” KONULU SOYUT FOTOĞRAF SERGİSİ BODRUM’DA

1977 yılından itibaren faaliyetlerini Ankara’da yürüten Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği (AFSAD), fotoğrafın yaygınlaştırılması, fotoğraf severler arasında dayanışma ve işbirliğinin sağlanması, fotoğrafta felsefe, estetik ve teknik sorunların tartışılacağı platformların oluşturulması amaçlarıyla kurulmuştur. Ülke çapında çalışmalarıyla öne çıkmış, kamuoyu yararına çalışan bir dernektir.

AFSAD bünyesinde çalışmalarını sürdüren Soyut Fotoğraf Atölyesi, S. Fehmi Katırcıoğlu eğitmenliğinde Ahmet Kutlay,  Aliye Kırtız, Aysel Altun, M. Burak İmir, Çiğdem Akıncıtürk, Esra Tuba Öğdü, Gülten Tanyer, Nejla Can Güler, Nesrin Koçoğlu, Nilgün Beşirli, Nilüfer Zengin, Sadullah Kocaman, Seden Bekit, Şengül Bekmez, Yelda Akcoş Akıllıgöz ve Zeynep Nur Akçaboy gibi fotoğraf sanatçılarının çalışmalarının yer aldığı “İDE” konulu Soyut Fotoğraf Sergisini, 03 Kasım 2018 tarih, saat:17.00’de OASİS Alışveriş Merkezi/Bodrum Sergi Salonunda sanat severlerin beğenisine sunacak. Sergi 16 Kasım 2018 tarihine kadar izlenebilecek.

Ayrıca, aynı gün saat: 19.00’da ise eğitmen S. Fehmi Katırcıoğlu, OASİS Alışveriş Merkezi Toplantı Salonun”da Soyut Fotoğraf konulu söyleşisi için izleyici ile buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir