SIANJI WELL-BEING RESORT’UN 10. YILINDA, 7 YILDIZI 4. KEZ TESCİLLENDİ

Dünyanın en iyi 5 detoks merkezinden biri olarak gösterilen Sianji Well-Being Resort’un başarısı bir kez daha tescillendi. Bodrum Gümüşlük’te bulunan ve 10. yılını kutlayan Sianji Well-Being Resort, 7 Ekim’de Girit adasında düzenlenen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Ödülleri tarafından 4. defa 7 yıldız ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Beach Resort’ü gibi uluslararası arenada 25 farklı ödülün sahibi Sianji Well-Being Resort, ödüllerinin arasına bir yenisini daha ekledi: Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Ödülleri’nde wellbeing-antiaging alanında 4. defa 7 yıldız unvanına sahip oldu. Dünyanın en prestijli ödüllerinden, tüm otoriteler nezdinde mükemmellik ve lüks yarışına sahne olan Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle ödül töreni, bu yıl 7 Ekim’de Yunanistan’ın en büyük adası olan Girit adasında gerçekleşti. Dünyanın her yerinden CEO’ların, yönetim kurulu başkanlarının, yöneticilerin, direktörlerin, şirket sahiplerinin ve genel müdürlerin katılım gösterdiği gecenin sunuculuğunu Ece Vahapoğlu üstlendi. Çin, Maldivler, Şeyseller, Güney Afrika, Yunanistan, Avustralya, İtalya ve Tayland’dan katılımcıların bulunduğu, hem lüksün hem konukseverliğin en mükemmeliyetçi seviyelerden geçerek elendiği ödül töreni ülkelerin yarışına sahne oldu.

Uluslararası ödül sayısı 25’e yükseldi

Wellbeing-antiaging alanında ödüle layık bulunan ve ülkemizin gururla temsil edildiği gecede, ödülü Sianji Well-Being Resort adına Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır ve Sianji Well-Being Resort’ün Sağlık Eğitmeni ve Raw Food Şefi Çisem Çakır aldı. Gecede kısa bir konuşma yapan Recai Çakır: “Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle’da, 4. kez dünyanın 7 yıldız ödülüne sahip olmamız sadece şirketimiz için değil, Türkiye turizmi açısından da büyük bir gururdur. Ülkemiz turizm çeşitliliği konusunda büyük bir potansiyeli içermekte, ancak deniz-kum-güneş üçlüsü arasına takılmış durumdayız. Oysa wellness; insanın bedensel, zihinsel ve ruhsal açıdan, tam bir sağlık ve zindelik içinde olması; kendisini enerjik, mutlu ve dengede hissetmesidir. Türkiye, sağlık turizmindeki başarısını wellness alanında da çok iyi değerlendirecek güce sahiptir. Gümüşlük’ün ödüllü oteli Sianji Well-Being Resort’ta 10 yıldır en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. 30 yılın üzerindeki turizm sektörü tecrübemizle dünyanın en lüks ve medikal wellness alanında önemli hizmetler sunan otellerini geride bırakıp bu ödülü, 2013 yılında hem otel hem de spa alanında aldıktan sonra, geçen yıl medikal wellness ve bu yıl da wellbeing-antiaging dalında almamız Sianji Well-Being Resort olarak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha kanıtlamıştır” açıklamasında bulundu. Sianji Well-Being Resort, dünyanın en büyük seyahat sitesi Tripadvisor tarafından site kullanıcılarının yaptığı yorumlar üzerinden verilen “Mükemmellik Sertifikası”nı da almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.