Vali Vekili Özdemir Başkanlığında Ekonomi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlimizin ekonomik durumu ve potansiyeli, ilde devam eden yatırım ve istihdam konuları ile ilgili 2018 yılının ikinci  “Ekonomi Değerlendirme Toplantısı” Muğla Vali Vekili Fethi Özdemir başkanlığında yapıldı.

Valilik Vali Özer Türk Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Vekili Özdemir’in yanı sıra, ilçe kaymakamları, daire müdürleri, şehrin ekonomik aktörleri, esnaflar, iş insanları, meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütleri katıldı.

Muğla’da devam eden kamu ve özel sektör yatırımlarının, istihdam konularının değerlendirildiği toplantıda, Muğla ekonomisinin daha da geliştirilmesi için yapılması gereken hususlar görüşüldü.

Toplantının açılışında konuşan Vali Vekili Özdemir, kentin tüm dinamikleri ile birlikte iş birliği içerisinde önemli çalışmalar yürüttüklerini dile getirerek, başarılı ve verimli bir toplantı olması temennisinde bulundu.

Vali Vekili Özdemir’in konuşmasının ardından Muğla Esnaf Odaları Birliği Başkanlığı, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, Bodrum Ticaret Odası, Muğla Ticaret Borsası, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Vergi Dairesi Başkanlığı ve Bodrum Deniz Ticaret Odası tarafından sunum yapıldı.

Sunumların akabinde görüş ve öneriler dile getirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.