Bodrum Deniz Ticaret Odası Paris Boat Show’da

Bodrum Deniz Ticaret Odası (DTO) 08-16 Aralık 2018 Tarihleri arasında gerçekleşen Paris Boat Show’da ülkemizi temsil ediyor.

Paris Boat Show’a başta Avrupa olmak üzere tüm dünyanın ciddi ilgi gösterdiğini ifade eden Bodrum DTO Başkanı Orhan Dinç, “Türkiye ayağının organizasyonunu başarıyla gerçekleştiren odamız, Avrupa’nın en prestijli organizasyonlarından biri olan Paris Boat Show’da yerini aldı.”  diyerek şunları söyledi;

Dinç; Odamıza da sektörün bileşenlerine de ilgi büyük…

“Bodrum Deniz Ticaret Odası olarak Paris Boat Show’dayız. Bu yıl Paris Boat Show’un 58’incisi düzenleniyor. Ülkemizde denizcilik sektöründe farklı birçok konuda faaliyet gösteren firmayı bu fuarda bir araya getirdik. Bu fuarda gördük ki hem ülkemize hem de sektörün bileşenlerine ilgi büyük. Bodrum Deniz Ticaret Odası olarak fuarın verimli geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Kültür ve Turizm Bakanlığımızın da desteklediği fuarın ilk 3 gününde yaptığımız görüşmeler çok olumlu geçti. Yaptığımız çalışmalardan çıkardığımız sonuç, 2019 yılının önceki yıllara göre daha başarılı bir yıl olacağı yönünde.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir