KEBAP GURU ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI…

Amerika’da yapılacak olan Arnold Spor Festivali Profesyonel vücut geliştirme yarışmasında bölgemizi temsil edecek olan Çağdaş Holding ana sponsorluğunda kurulan Bodrum Team takımı Bodrum Yolcu Limanı içinde bulunan Kebap Guru’da keyifli bir akşam yemeğine katıldılar…

28 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında Amerikada  Arnold Spor Festivaline hazırlanan Bodrum Team grubu, Çağdaş Holding yöneticilerinden Murat Pehlivan’ın nazikane ev sahipliğinde akşam yemeğinde bir araya geldiler. Bodrum Team kaptanı Serdar Teker öncülüğündeki ekipte, Dünya şampiyonlarından Ali Emre, WorldBeauty fitness Fashion – Pro Muscle model Avrupa 2.si Ersen Öznesil ve geçmiş dönem yarışmacılarından Ahmet Salman Kebap Guru’da ocakbaşı lezzetleriyle ziyafet çekti. Başarılı sporcular, mekânın muhteşem manzarasında hem yorgunluk hem de stres attılar.
DÜNYA ŞAMPİYONU KEBAP GURU’DAYDI

Dünyada ve Avrupa’da Muhteşem Türk unvanına sahip Ali Emre Kebap Guru’nun lezzetlerin çok beğendiğini belirterek, bizim içinde kısa bir söyleşi gerçekleştirdi.
Milli sporcu Ali Emre tüm otoritelerden tam not alarak Avrupa Klasik Vücut şampiyonlar şampiyonu seçildiğini ve Dünya şampiyonluğunda da en büyük dereceyi aldığını belirterek;  “20 yıldır Vücut geliştirme sporuna emek vermekteyim. Uzun bir çalışmaların her zaman semeresini aldım. Aslında birçok sporcumuz var. Fakat maddi imkânsızlıklardan dolayı spora devam edemiyorlar. Arnold Spor Festivaline katılmak üzere Amerika’ya gidiyoruz. Desteğini esirgemeyen Çağdaş Holding icra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar’a kendim ve arkadaşlarım adına bize bu imkanı verdiği için çok teşekkür ederim. 

44 yaşındayım. Evli iki cocuk babasıyım. Vücut geliştirme fitness sporuyla bir arkadaşım sayesinde tanışmış olup, 1997 yılında müsabık sporcu olarak yarışmalara başladım. 2000 yılında bir takım nedenlerden ötürü bir müddet ara verdikten sonra tekrar yarışmalara geri döndüm. Açıkçası bir döndüm, pir döndüm denilebilir.  3 yıl içinde bir dünya şampiyonlar şampiyonluğu, iki dünya ikinciliği, bir Avrupa şampiyonlar şampiyonluğu, Bakü olimpiyatlarında bir altın madalya, bir Avrupa ikinciliği, bir Arnold Classic ikinciliği, üç Türkiye şampiyonlar şampiyonluğuna ulaştım. 2013 Avrupa şampiyonu 2015 Avrupa oyunlarında yarı olimpik yarışta altın madalyam var. 2017 de Profosyenel kartı aldım daha sonra en üst düzeyde yarışmalara başladım. Şimdi de Çağdaş Holdingin bize verdiği imkânla Amerika da Arnold yarışmasına katılacağız. Ben ve ekip arkadaşlarım Amerika’dan, Dağlarca Çağlar’ın yanına iyi derecelerle dönmeyi düşünüyoruz” dedi.

Yaklaşık üç ay sonra Amerika’da gerçekleştirilecek yarışma öncesinde girdikleri sıkı antrenman programı öncesi Kebap Guru’nun eşsiz lezzetlerini tadan şampiyonlar, Çağdaş Holding  Mali İşler Koordinatörü Serkan Yılmaz ve Murat Pehlivan’a nazik davetlerinden dolayı teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir