Muğlalılara Özel “Arby’s Friday Menü” ile Haftanın Yorgunluğunu Giderme Fırsatı

Yoğun geçen bir haftanın ardından herkesin dört gözle beklediği Cuma günlerine yaraşır özenle hazırlanan Friday Menü ile Arby’s, Midtown AVM’de bulunan restoranında tüm Muğlalıları lezzete davet ediyor.

 Türkiye’deki müşterilerini farklı ürünler ve yepyeni gurme tatlarla 8 yıldır buluşturan Arby’s, özenle hazırlanan eşsiz lezzetleriyle Muğlalılara haftanın yorgunluğunu atma fırsatı veriyor.

Haftanın son iş günü olan Cuma günlerine özel olarak hazırlanan “Arby’s Friday Menü” Bodrum Midtown AVM’deki restoranda ziyaretçilere birbirinden lezzetli iki opsiyon ile sunuluyor: 4 saat ağır ağır fırınlanmış Roast Beef üzerinde eritilmiş cheddar peyniri  ile hazırlanan Beef’n Cheddar Sandviç ya da 16 saat fırınlanmış, özel Arby’s® teknikleriyle fümelenmiş kaburga eti ile hazırlanan Füme Kaburga Peynirli Baget. Her iki alternatiften birini tercih eden lezzet tutkunları, leziz sandviçlerin yanında menü ile birlikte sunulan büyük boy Curly Fries ve içecek ile Cuma günlerini lezzet şölenine çevirerek haftanın yorgunluğunu atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir