OASİS MİNİ KULÜP’TE EĞLENCE YENİ YIL COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR!

“Oasis Mini Kulüp’te, aralık ayı boyunca her hafta sonu birbirinden renkli tiyatrolar, masal dinletileri, atölyeler ile çocukları eğlenceli ve öğretici bir etkinlik programı bekliyor. Aralık ayı boyunca etkinliklere katılım sağlayan 2 çocuğa, Oasis Armağan Oyuncak’tan dilediği bir kostüm hediye edilecek.”
Bodrum’un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi Oasis, aralık ayı boyunca her hafta sonu Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşecek tiyatrolarla çocukların hem eğlenceli vakit geçirmelerini, hem de farklı atölye çalışmaları ile yeteneklerini keşfetmesine yardımcı oluyor. Tiyatro ve atölye programları ile birlikte, 22 Aralık 2018 Cumartesi günü gerçekleşecek, Oasis Mini Kulüp yeni yıl partisinde çocuklar, Şapka Kimde Kaldı ve Müzikli Peçete Kapma gibi çeşitli oyunlar oynayıp, noel anne ve noel baba ile birlikte, yeni yıl şarkıları eşliğinde dans edecekler. Aralık ayı boyunca etkinliklere katılım sağlayan 2 çocuğa, Oasis Armağan Oyuncak’tan dilediği bir kostüm hediye edilecek.

Aralık ayı Mini Kulüp etkinliklerinde; Sevimli Kahramanlar, Tilki ve Tavşan, Noel Baba Nerede, Renkler Ülkesi gibi tiyatrolar, Heidi’nin Yeni Yıl Heyecanı, Kitap Faresinin Yılbaşı Yemeği, Yeni Yıl Geliyor masal dinletileri ve Neşeli Kalemler, Yılbaşı Kartları, Kozalaklar ile Baykuşlar atölyeleri ile çocuklara eğlenceli bir aktivite programı sunulacak. Gün boyunca, etkinlik alanında çocukların yüzleri boyanarak, balon hediye edilecek.

       Oasis Mini Kulüp Aralık ayı programı;

·       8 Aralık 2018 Cumartesi / Sevimli Kahramanlar Tiyatrosu & Neşeli Kalemler Atölyesi

·       15 Aralık 2018 Cumartesi / Tilki ve Tavşan Tiyatrosu & Yılbaşı Kartları Atölyesi

·       21 Aralık 2018 Cuma / Heidi’nin Yeni Yıl Heyecanı Masal Dinletisi & Yılbaşı Melekleri Atölyesi

·       22 Aralık 2018 Cumartesi / Noel Baba Nerede Masal Dinletisi & Geyikli Taç – Noel Sakalı Atölyesi

·       23 Aralık 2018 Pazar / Kitap Faresinin Yılbaşı Yemeği Masal Dinletisi & Kozalaklar ile Baykuşlar Atölyesi

·       29 Aralık 2018 Cumartesi / Renkler Ülkesi Tiyatrosu & Yılbaşı Şekerleri Atölyesi

·       30 Aralık 2018 Pazar / Yeni Yıl Geliyor Masal Dinletisi & Yeni Yıl Çanları Atölyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.