OASİS’TE SAĞLIKLI BESLENME VE MUTLU YAŞAM SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR!

“Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, ziyaretçilerine alanında uzman kişiler tarafından, sağlıklı beslenme ve mutlu yaşam sohbetleri düzenliyor. Sohbetin ilki, 12 Ocak 2019 Cumartesi günü, Amerikan Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Billur Çalık sunumu ile ‘Doğru Bilinen Yanlışlar, Çözüm Önerileri ve Kontrollü Beslenme’ konusu üzerine gerçekleşti. Sohbetler, 19 ve 26 Ocak’ta Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey sunumu ile devam edecek.”
Düzenlediği etkinlikler ile ziyaretçilerine, alışverişin yanı sıra eğlence ve kültür aktiviteleri de sunan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, alanında uzman kişiler tarafından, sağlıklı beslenme ve mutlu yaşam sohbetleri gerçekleştiriyor. Sağlık ve psikoloji alanlarında birçok konunun uzman kişiler tarafından irdeleneceği sohbetlerde, profesyonel anlatımla birlikte ziyaretçiler, merak ettiklerini sorabilme fırsatı yakalayacak.

Keyifli sohbetler, Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Bihter Merey sunumu ile 19 Ocak 2019 Cumartesi günü ‘Yeniden Başlamak’, 26 Ocak 2019 Cumartesi günü ‘Kaygıdan Kaygılanmamak’ konuları ile devam edecek. 19 ve 26 Ocak’ta gerçekleşecek sohbetlere katılım sağlayan 3 kişiye, çekiliş ile David Burns ‘İyi Hissetmek’ kitabı hediye edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir