Merlin ödüllü sihirbaz, ünlü oyuncu ve oyun yazarı Kubilay QB Tunçer’den yenilenmiş haliyle “Aşk ve Mucize Ekstravaganza” Mi’Gallery sahnesinde!

Temposu hiç düşmeyen, interaktif ve tiyatral bir sihir şovu!

Las Vegas’tan Sydney’e 300’den fazla gösteri. Merlin ödüllü sihirbaz, ünlü oyuncu ve oyun yazarı Kubilay QB Tunçer’den yenilenmiş haliyle “Aşk ve Mucize Ekstravaganza”. Seyircinin gözlerine inanamayacağı çok eğlenceli bir interaktif gösteri… Sihirli tiyatro… Aşk üstüne tek kişilik tımarhane…

Aşk ve Mucize Ekstravaganza, 16 Şubat 2019 Cumartesi günü, saat 21:00’de Mi’Gallery sahnesinde size sihir dolu unutulmaz bir akşam yaşatacak!

Biletler, Mas Akademi, Midtown ana danışma ve Bodrum Fifi Bistro’da!

Bilet Fiyatı, 45 TL.

Kapı Açılış: 20:00.

* Etkinliğimizde numarasız oturma düzeni vardır.

* Etkinliğimizde 18 yaş sınırı vardır.

* Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz.

Kubilay QB Tunçer Kimdir?

Liseyi ABD’de bitirdikten sonra ODTÜ Psikoloji’de lisans , ODTÜ Felsefe’de yüksek lisans yapmıştır. Bilgi Üniversitesi’nde Kültürel İncelemeler Bölümünde ikinci bir yüksek lisansı vardır.  Bilgi ve Yaşar üniversitelerinde  MBA, sinema, yazarlık ve kültür tarihi konularında dersler vermiştir.

2003 yılında “Olağan Mucizeler” oyunuyla Afife yazarlık ödülü almıştır. Yazdığı bir çok oyun Devlet Tiyatrosu repertuarındadır ve yurt içinde ve dışında çeşitli kumpanyalar tarafından sahnelenmiştir. Harvard Üniversitesi bursuyla yazdığı “Kardenyo” adlı oyunu aynı üniversite tarafından kataloglanmıştır.

Yazdığı filmler arasında Altın Portakal ödüllü “Mutluluk” da bulunmaktadır. Devlet Opera ve Balesinde sergilenen “Hüsn-ü Aşk’a Dair” ve “Barbaros” adlı bale eserlerinin librettosunu da yazmıştır.

Kubilay QB Tunçer’in televizyondaki ilk projesi 1988 yılında yazdığı efsanevi “Susam Sokağı”dır.  Türkiye’nin Sesi radyosu için “Yar bana Bir Eğlence” adlı 80 bölüm belgesel drama metinleri üretmiştir.

KanalD, ANS ve PLATO filmde danışmanlık yapmış, 20 kadar filmin senaryo doktorluğunu üstlenmiştir. Gümüş, Maçolar, Mertle Gert, El Gibi, Yapma Diyorum gibi birçok dizinin senaristliğini üstlenmiş, 7000 sayfa yayınlanmış televizyon materyali üretmiştir.

Aktör olarak, aralarında “Bir Zamanlar Anadolu’da”, “Çekmeceler”, “Ölümlü Dünya” “Ahlat Ağacı” gibi eserlerin bulunduğu on beş  civarında sinema filminde, yirmiden fazla dizide ve on civarında tiyatro  oyununda performans sergilemiştir.

Çeyrek yüzyıldır dünyanın dört bir yerinde sihirbazlık gösterileri yapmaktadır. 2009 ‘da dünyanın en iyi kabare sihirbazı seçilerek “Merlin” ödülünün sahibi olmuştur. 2016’da Belgrad Sihir Festivalinde birincilik ödülü almıştır. İstanbul Magic Festival’in kurucusudur. Televizyonda kendi adıyla uzun soluklu programlar yapmıştır.

Çeşitli senaryo gruplarına, bağımsız prodüksiyonlara ve yapım şirketlerine danışmanlıları sürmektedir. Dünya şehrlerinde ve Türkiye’de sayısız şirkete yönetim danışmanlığı seminerleri veren, çok tanınmış bir keynote konuşmacıdır. İngilizce,İspanyolca ve Fransızca  dillerinde aktif olarak konuşmacıık ve sahne sihirbazlığı çalışmaları aralıksız devam etmektedir.

Simya,Yakut ve Kuzey’in babasıdır.

Hayatta en çok sevdiği şey küçük çocuklara sihir gösterileri sunmaktır.

Bodrum’a yenilikçi alışveriş merkezi konseptini kazandıran MIDTOWN; SPA, spor, kültür sanat, etkinlik ve atölyeleri tek çatı altına topladığı yeni yaşam alanı içerisinde hayata geçirdiği Mİ GALLERY ile hayatında yeni bir renk arayan, içindeki yeteneği dışarı taşırmak isteyen, hayata başka bir açıdan bakmak, sanatın her dalını deneyimlemek isteyen 2’den 90’a herkes için bir yaşam merkezi sunuyor.

Mimari yapısıyla dikkat çeken, yıl boyunca ulusal ve uluslararası dönemsel sergiye, seminer ve özel gösterilere, canlı performanslara ev sahipliği yapacak Mİ Gallery, yüksek tavanı ve akustik düzeni ile konser ve etkinlikler için Bodrum’da özel bir alternatif olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir