DENİZİN KIZLARI MORAL DEPOLADI

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar Süper Ligi’nde top koşturan Bodrum’un gururu Yalıkavak Spor Kulübü, oynayacakları Samsun Gençlik SK. Maçı öncesinde moral depoladı.

Yalıkavak’ta bulunan Asmalı Çardak Kahvaltı Evi’nini misafiri olarak, Yalıkavak Spor Kulübü sporcuları ve yönetim kurulunun katıldığı kahvaltı ile moral bulan Denizin Kızları, 10 Mart Pazar günü Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda saat 14.00’te Samsun Gençlik SK ile Karşılaşacak.

Kahavaltının ardından hep birlikte fotoğraf çektiren Yalıkavak Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Esen Bodrum’u oynayacakları maçta tek yürek olmaya davet etti.

Esen Yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Son maçımızda Ligin ikinci sırasındaki güçlü bir takım olan Muratpaşa Belediyespor ile oldukça iyi bir mücadele gerçekleştiren takımımız, ligin 18. Haftasında Samsun Gençlik SK ile yarın karşılaşacak. Geçtiğimiz haftayı BAY olarak geçtik ve bu sürede antrenmanlarımıza ağırlık verdik.

Bu sabah da kızlarımızı kahvaltıya davet edip, onlara güzel bir ortam hazırlayarak moral veren Asmalı Çardak Kahvaltı Evi’nde bir arada güzel saatler geçirdik. Yarın oynayacağımız maça hazırız. Aldığımız yenilgiler ilk defa oynadığımız bir lig için öngördüğümüz yenilgiler. Bunlara üzülmüyoruz. Tek hedefimiz bu yıl bu ligi orta sıralarda da olsa tamamlamak. Önümüzdeki sezon ligi bilerek, rakiplerimizi tanıyarak yeni ve daha güçlü bir Yalıkavak Spor’u THF Kadınlar Süper Ligi İddialı takımları arasına sokmak.

Düzenledikleri bu güzel organizasyon için, bize verdikleri destek için Asmalı Çardak Kahvaltı Evi çalışanlarına ve Mehmet Sarıkaya’ya teşekkür ederiz. Yarın saat 14.00’te Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynayacağımız Samsun Gençlik SK. Maçına Bodrum’lu sporseverleri, kızlarımıza destek vermeye bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir