Ula’da Başkan Saatcı Rüzgârı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ula’da bazı temaslarda bulundu. Başkan Saatcı’nın, Ula Belediye Başkanı Ümit Karaaslan ile başladığı ziyaretleri STK temsilcileri, esnaf ve pazar gezisiyle devam etti.

Gittiği her ilçede ilgiyle karşılanan, her kesimden insanın destek verdiği, halkın bol bol fotoğraf çekindiği Bağımsız aday Saatcı, Ula’da da büyük bir teveccühle karşılaştı. Sabah saatlerinde Karaböğürtlen bölgesinde bulunan pazarda halk ile buluşan Başkan Saatcı, Ula’nın mahallelerinde esnafları tek tek gezerek, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Muğla’nın ürünleri hak ettiği yerde olacak.

Başkan Saatcı, Ula Belediye Başkanı Ümit Karaaslan, Ula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Özçelik, Ula Şoförler Odası Başkanı Bekir Kanat’ı da ziyaret etti. Bal üreticisi vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Saatcı, gittiği her bölgede kalabalık gruplara seslendi. Ula’da bal üreticisi vatandaşların taleplerini dinleyen Saatcı, çam balının markalaştırılarak tüm dünyaya tanıtılması ve pazarlanması noktasında önemli projeler hazırladıklarını belirtti. Çam balı başta olmak üzere Muğla’ya özel ürünlerin, turistlik ilçe merkezlerinde kurulacak stantlarda yerli ve yabancı misafirlere pazarlanacağını vurgulayan Saatcı, “Elimizde çok kıymetli ürünler var. Tarım ürünlerinin yanı sıra yöresel ürünlerimiz var. Bu ürünlerin tüm dünyaya tanıtılması, hak ettiği fiyattan pazarlanması bizlerin önceliğidir. Tarım ve yöresel ürünlerde markalaşma çok önemli. Muğla’nın tüm değerlerini marka haline getirip, vatandaşlarımızın kazancını yükseltmek için büyük çaba göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir