DEFNE SAMYELİ YENİDEN KAI BEACH’DE…

Defne Samyeli, 20 Temmuz ve 24 Ağustos’ta yeniden Bodrum’da Kai Beach’de sahne alacak.

Uluslararası örnek projeleri ile tanınan ve uzun yıllardır yeme-içme, turizm, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde yaptıkları yatırımlar ile Türkiye’ye değer katan RMA Group, Kai Beach’i bu yıl yine Mandarin Oriental Bodrum’da yeni lokasyonunda yeni konsepti ve eğlence anlayışı ile açtı.

Yeni konsepti ve eğlence anlayışı ile Kai Beach, Temmuz ayında da Bodrum’da muhteşem performanslara imza atmaya devam ediyor.

Defne Samyeli, Bodrum’da yeniden Kai Beach’de sahne alarak Bodrum tutkunlarına canlı bir müzik ziyafeti sunmaya hazırlanıyor.

Bodrum’un göz alıcı güzelliklerinin yanı sıra Mykonos’un eşsiz beach eğlence kültürünü yaşatan Kai Beachyeniden 20 Temmuz ve 24 Ağustos tarihlerinde Defne Samyeli’yi sahnesinde ağırlayacak.

Mandarin Oriental Bodrum’un içindeki en gözde lokasyonu ve ilgi çekici dekorasyonu ile adındanbu yaz Bodrum’da oldukça söz ettiren Kai Beach, gündüz Happy Hour DJ performansları ve akşamları gerçekleştirdiği canlı müzik performansları ile Bodrum’un en çok merak edilen adresi oldu.

Eğlence anlayışına sürpriz performansları ve projeleri ile yeni bir soluk getiren Kai Beach, yaz boyunca yerelden evrensele uzanan sağlıklı ve lezzetli bir menü de sunuyor. Kai Beach’in menüsünde Asya mutfağı ve Akdeniz dokunuşları hakim.

Kai Beach, Cuma ve Cumartesi akşamları saat 02:00 e kadar konuklarının hizmetinde olacaktır. Ayrıca grup rezervasyonları olduğunda da akşamları servis hizmeti vermesinin yanı sıra davet, kutlama, özel etkinlik ve özel yemek taleplerine de açıktır.

Kai Beach

Mandarin Oriental, Bodrum

Cennet Koyu, Çomça Mevkii, 314.Sok., No:10

Göltürkbükü, Bodrum

Bilgi için: 0538 2223222

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir